mp3 indir evreni
Ayletme Beni
 
Irmak Arıcı - Ayletme Beni
Sanatçı
Albüm
Şarkı
: Ayletme Beni
Boyut
: 3.43 MB
İndirme
: 550 Toplam İndirme
05-10-2019 Tarihinde eklendi, Toplam 550 İndirme
Mp3 indirmek için tıklayın

Sanatçı'nın En Çok İndirilen Mp3leri
Kullanıcı Yorumları (Irmak Arıcı - Ayletme Beni )
  1. Lichia Santos faria

    Nada melhor doque acordar de manhã e ouvir essas música e um presente para meu coração obrigado amoooo

    music city

    muito obrigada

  2. Zehra Altuner

    Çok güzel yaa ( ilk yorum)

Ayletme Beni Şarkı Sözü
Hüzünlü Bir Aşk Şarkısı

Irmak arıcı tarafından seslendirilen Ayletme beni şarkısı, son zamanlarda beğeni kazandı. Bu nedenle Irmak Arıcı - ayletme beni indir alternatiflerini sorgulayanların sayısı hayli fazla. Şarkı, oldukça duygusal bir melodiye sahiptir. Ve şarkının sözlerinde de aynı duygusallık söz konusu.

Şarkıda aşktan kaynaklanan yoğun bir hüzün duygusu dikkat çekmektedir. Sevgiliden uzak olmanın verdiği hüzün, şarkıda hissedilmektedir. Hüzünlenmek, düşünmek, yaşananları sorgulamak isteyen kimseler, bu şarkıyı özellikle dinlemektedir. Şarkıda aşk duygusuyla birlikte hüzünlü sözler ilgi çekmektedir.

Şarkının müziği oldukça yavaş şekilde tasarlanmış. Bu nedenle dinlenmek, sessiz sakin zaman geçirmek isteyenler tarafından da özellikle tercih edilmektedir. Ayletmek, söyletmek anlamındadır. "Söyletme beni" anlamına gelen şarkı, yer yer yöresel bir üslubu içermektedir.
Ayletme Beni Anahtar Kelimeler
Irmak Arıcı Ayletme Beni Mp3 İndir Dinle , Irmak Arıcı Ayletme Beni Şarkı Sözleri , Irmak Arıcı Albümleri , Irmak Arıcı Ayletme Beni Cep Telefonuna Mp3 İndir,Ayletme Beni bedava mp3 indir ,Ayletme Beni cepten ücretsiz indir


Mp3 Evreni bir Mp3 İndirme ve Mp3 Dinleme sitesidir. Sitemizde yayınlanan tüm mp3'ler yüksek ses kalitesi sunmakta ve MP3 İndir butonu sayesinde hızlı bir şekilde MP3 İndirme hizmeti sunmaktadır.
Şikayet ve Telif Hakkı Bildirimleriniz için mp3evrenigmail.com Mail Adresimizi Kullanabilirsiniz.