mp3 indir evreni
Manastırın Ortasında (Akustik)
 
Ömür Gedik - Manastırın Ortasında (Akustik)
Sanatçı
Albüm
Şarkı
: Manastırın Ortasında (Akustik)
Boyut
: 6.94 MB
İndirme
: 104 Toplam İndirme
07-10-2019 Tarihinde eklendi, Toplam 104 İndirme
Mp3 indirmek için tıklayın

Sanatçı'nın En Çok İndirilen Mp3leri
Kullanıcı Yorumları (Ömür Gedik - Manastırın Ortasında (Akustik) )
Manastırın Ortasında (Akustik) Şarkı Sözü
Ömür Gedik - Manastırın Ortasında(Akustik)

Başarılı kadın sanatçı Ömür Gedik Atatürk'ün sevdiği türkülerden biri olan "Manastırın Ortasında" adlı parçayı seslendirdi. Manastırın ortasında var bir havuz, canım havuz, biz yurdun kızları hepsi de yavuz diyerek türküye giriş yapıyor. Biz çalar oynarız, manastırın ortasında, var bir çeşme diyerek manastıra olan sevgisini dile getiriyor. Manastırın yurt olduğunu ve manastıra karşı olan sevgi ve özlemini dile getirmektedir. Şarkı akustik bir havada söylenmiş ve oldukça tok bir sesle söylendiği için çoğu kişi tarafından beğeni topladı.

Ömür gediğin seslendirmiş olduğu bu parça milyonlarca dinlenmeye kısa sürede ulaştı. Siz de Ömür Gedik - Manastırın Ortasında (akustik) indir ile şarkıyı indirebilir internetiniz olmasa dahi şarkıyı dinleyebilirsiniz. Üstelik hd ve yüksek çözünürlükte indirmek mümkün.
Manastırın Ortasında (Akustik) Anahtar Kelimeler
Ömür Gedik Manastırın Ortasında (Akustik) Mp3 İndir Dinle , Ömür Gedik Manastırın Ortasında (Akustik) Şarkı Sözleri , Ömür Gedik Albümleri , Ömür Gedik Manastırın Ortasında (Akustik) Cep Telefonuna Mp3 İndir,Manastırın Ortasında (Akustik) bedava mp3 indir ,Manastırın Ortasında (Akustik) cepten ücretsiz indir


Mp3 Evreni bir Mp3 İndirme ve Mp3 Dinleme sitesidir. Sitemizde yayınlanan tüm mp3'ler yüksek ses kalitesi sunmakta ve MP3 İndir butonu sayesinde hızlı bir şekilde MP3 İndirme hizmeti sunmaktadır.
Şikayet ve Telif Hakkı Bildirimleriniz için mp3evrenigmail.com Mail Adresimizi Kullanabilirsiniz.