mp3 indir evreni
Bir Garip Yolcuyum
 
Yıldırım Gürses - Bir Garip Yolcuyum
Sanatçı
Albüm
Şarkı
: Bir Garip Yolcuyum
Boyut
: 3.66 MB
İndirme
: 398 Toplam İndirme
22-05-2018 Tarihinde eklendi, Toplam 398 İndirme
Mp3 indirmek için tıklayın

Sanatçı'nın En Çok İndirilen Mp3leri
Kullanıcı Yorumları (Yıldırım Gürses - Bir Garip Yolcuyum )
 1. baha metin

  benim şarkım diyen kaç kişi var ...ilk ben söylim benim şarkım

 2. İbrahim Kadış

  RÜYA-LARINIZDA MUTLAK-RİYA VARDIR..HERKİM Kİ, RÜYA-SINI-KENDİSİ-OLDUĞUHALİYLE-AÇMIYOR=AT=AYTMIYOR-EKLEMEEŞLERLE-YORUMLAR=LOKUMLAR-EKLİYOR-DOĞURUYOR=DOĞURTUYORSA-TÜMÜ-RİYA=SİYASİYAH-TIR. BEN HİÇBİR ZAMAN-YERİNDE-AN YORUMYAPMAM-YAPMADIM. NE GÖRDÜYSEM-ONU-ANLATTIMYAZDIM.. ANLATMAMDA-BURDA-YAZMAYA BAŞLADIM.GÖRDÜĞÜM RÜYA-MIDA UNUTMAM. RÜYA=DÜŞ-DEĞİLDİR.HAYAL=DÜŞ-TÜR=HAYAL-ETMEK=DÜŞÜNMEK-NASIL-İSENONU DİLERSİN-SEN-KENDİNİ-BİLMEZSİN-LAKİN BEN KENDİMİ-ÇOK İYİ BİLİRİM-ALLAH-BENİ-NASIL-BİLİYORSA-AYNENÖYLE-BİLİRİM. ŞİMDİ BALKONDA-ONA-SESLENDİM. DEMİNKİ, ORGAN NAKLİ İÇİN SARFETTİĞİM SÖZÜM DOĞRULTUSUNDAR=YAR-İM-RAB-İM-BİLİRSİN-BEN-YAKINLARIMIN-BENDEN EVELYOK-OLMASINI-BAŞINA-BÖYLE-NAKİL-DURUMLAR-GELMESİNİİSTEMEM-HATUN-AKLIMA GELDİ. KARACİĞER-SAKAT-MR-AGİRECEK. YA DURUM KÖTÜ OLURSA-ÇÜNKÜ-BEN-HİÇBİR LOKMANAGÜVENMİYORUM-GÖZÜM-GÖRMESİN-HA-HOCA-HA-DOKTOR.!!NE-İÇİN VARLAR-KİM İÇİN VARLAR.!! DUA-BİR-ONUNDA BİLDİĞİİSTEĞİM. DEDİM. VADEYİ=VADEMİ-KOYAN-SENSİN-HERŞEYSENİN-ELİNDE-KISALTABİLİRSİNDE-UZATABİLİRSİNDE-SENİNHERŞEYE GÜCÜN YETER.!! BENİM-HERİSTEĞİMİ-YERİNE GETİRDİNARTIK-DAYANACAK GÜCÜMÜN KALMADIĞINIDA BİLENSİN.BENİ-ZOR DURUMDA-BIRAKMA-KENDİM-İÇİN-İSTEMEDİĞİMİBİLİYORSUN. BENİM SONUMU-ONLARDAN EVVEL-AL.!! TAMYAZAMADIM-KISA-GEÇEN-BİR-SERZENİŞİMİ-YAZAYIM DEDİM.NE YAPAYIM. ONUN-İSTEMEDİĞİNİ BENDE İSTEMEM.!!

 3. İbrahim Kadış

  TRTHABER-23-40 TV AÇTIM-BİR-NABER=NAH-BİR-SİNİZ.!!HABER-AÇTIM-DOĞDUĞUNDAN BERİ BÖBREK-BEKLEYENBİR-ÇOCUK-ARADIĞI BÖBREK BULUNAMADIĞI İÇİN ÖLMÜŞGÜZEL-BAK-O-BÜYÜYECEKTE=BÜYÜYEREK-TAŞ-EHLİ-OLMAKTAN-KURTULMUŞ-ONA-SORMADAN-ONUNLA-ALLAH-KABULEDER Mİ ETMEZ Mİ DÜŞÜNMEDEN KARACİĞERİ-KADAVRADAN-ALINIP-BAŞKA BİRİNE HAYAT=HAYHAY-VERMİŞ.!!HAYYALESSALAH.!! HAY-YALLAH-SALAH=TEMEL-KAZIK-A.!!ONUN-KARACİĞER=AKCİĞERİNİ-ALAN-DA-YAŞAYACAKDÜNYA-YA TUTUNACAK HE? BÜYÜYECEK-SE-BÜYÜYECEKSONRA-DÜŞÜNCENİZE GÖRE-YAZIYORUM. ÖLENİN-YERİNEMİRASÇI.!! BU KONUDA-TÜMERŞEYİ YAZDIM DİMİ.!! CAİZ=FAİZCİLER-FETVACILAR-ŞEYHÜLİSLAMCILAR-ILIMANCILAR-LİMONMONKEY=MONTAJ-CILAR-SUGAR=SUKAR=SUKAN AŞALIKLARSİZİ-SU DAHİ HARAM-YASAK=TAŞEHLİYETLİSİNİZ-KENDİ KENDİNİ-EHLİLEŞTİRENLER-HAYVANLARDAN BAZILARINI EHLİLEŞTİRDİĞİNİZ GİBİ, KİM DEDİ SİZE=SÜZMELERE-EHLİLEŞTİRİN DİYE??KENDİ-ALLAH-INIZ-ORTAKLARI-CESETTÜRLER-MİHRAKLAR=KÜÇÜK=BÜYÜK-BAYRAKLILAR.-ŞİT=ŞIYH=ZET=ŞET=ŞEH=ŞEYHLERİNİZ-KIYAMET-İMAMLARINIZ-KOCA=HOCALAR-ULEMALARINIZ.

 4. İbrahim Kadış

  İŞTE GÖR.!! KÜÇÜK HARF allah rahmet eylesin.. senin gibi=koy-boy-sanatçı birdaha gelmez..peygamberinizin iktidar=muhalefet-sanatçıları yok muydu?? olmaz mı? Çığırtkanlarıntümü-sanatçıdır. Kendisi Baş-Assolist.!!

  İbrahim Kadış

  TAM 3 YAŞIMDAN 61 YAŞIMA KADARAKSAMA-VARSA=OLSADA-BIRAKMADIM7/24-ALLAH-DÜŞÜNDÜM-NAMAZ-BOZMADIM-NAMAZDA-DÜNYA-İLİŞKİLERİMDENKENDİMİ SIYIRDIM-GAYET-CİDDİ-İSTEKLİ-ALLAH-İÇİN NAMAZ KILDIM. BU-TÜR-KILANLARI-AFFEDERİM-GERİSİ-KÖY-SANDIĞINA.!!CİDDİ DERİM. BENİ GİBİ NAMAZ KILAN OLAMAZ..BABAM DAHİ ÇOK CİDDİ-HUŞU İÇİNDE KILARDI..DERDİ-İTİRAF-MUTLAKA-NAMAZ-DAN-SIYRILDIĞIM ANLAR OLMUŞTUR. DÜNYA-İŞLERİNE ÇOKTUTKUNDU. BİLDİĞİ EZBER BİRŞEY VARDI..HİÇ-ÖLMEYECEKMİŞ-GİBİ-DÜNYA İÇİN ÇALIŞYARIN-ÖLECEKMİŞ GİBİ AHIRETİÇİN ÇALIŞ.!!HOCALARDAN NE=NEM KAPTIYSA-UYGULADI=UYGUN ADIM.!! MARŞ=MASR=MAT=NEM=NET=METE-HAN=KUBİLAY-HAN=HULAGU=HALUK=HALİK-ŞEYTAN=MALİK-TAKIM-SINIZ..

  İbrahim Kadış

  61 YAŞIMA KADAR KILDIM DA YAŞIM 60 İDİ17-ŞUBAT-2014-TE-KESTİM-TAŞA-TOPRAĞA-OT-A-HAYVAN-LARA-NAMAZ-KILMAYI.!!CENAZE-NAMAZ-INIZ-TÜM NAMAZLARIN-ÖZETİ=ÖZELİDİR.. SİZ-KILMAYA-DEVAM EDEGELİYORSUNUZ. KOPARDIĞINIZ=KESTİĞİNİZYOLDUĞUNUZ-NEBAT=HAYVANAT-İÇİN-CENAZENAMAZ-DÜZENLİYOR-KILIYOR MUSUNUZ??HE GARGARA=KARGA-LAR?? EŞER-GÖMER-BOKUNU.!! HELE-Kİ-SİZ-PİSLİK NEFSLER-SİZETÜM-VARLIĞINIZ-HARAM=YASAK-ATIK=KATIKSINIZ. ŞEYTAN-BENİMLE KUMAR-BAHİS-İDDİAEDECEK. İNSAN-AYARTMAK İÇİN.!! BENİ NEDENAYARTAMADINIZ.? BEN HİÇBİR ZAMAN-HADİGEL MEYHANEYE-GİDELİM KAHVE-DE-KUMAROYNAYALIM-DEMEDİM. GÖTÜRENLERLE-GİTTİMGİTMEDEN-GÖRMEDEN-YERİNDE-TEŞHİS-KOYMADAN-GENÇLİKTE-HİÇBİRŞEY BİLİNEMEZ KÖRPE=KÖRDÜR-Pİ=PİS=PİT=PİÇ-KESİM.!!EN-AZGIN-ENFAZLA-HIZLI-YANACAKLARI VURGUN-YİYECEKLERİ-ANDIR-ZAMLARLA-ZAMANYARATANLAR..!!

  İbrahim Kadış

  KUMAR=CUMA=ŞANS=ŞEYTAN=ŞEMSİYE=İLE=İLGİLİ-BERABER-İÇİÇE-BİREBİRİŞTE-BUTÜM-SİZLERSİNİZ-BAŞTAN-BAŞA.!!ÖTEYE-SARKAR.!! SİLAH=İLAH=SAVUNDUĞUNUZ=SAVUNMA-SİLAHINIZ=SİYASET-HERKES FİKİRLERİNDE-HÜRDÜR-FİİLİYATAGEÇİRMEMEK KAYDIYLA-HE?? ALLAH-EKS.!!ALLAH-IA-ES-GEÇMEK-KENDİNE ALLAHÇILAR..

 5. Nergiz Erkan

  Kendine sanatci diyen şimdiki kendini bilmezler dinlesinler sözler baska güzel ses başka güzel ögrenecek çook şeuleri var

 6. Adnan Kozak

  Yoluma karanlıklar çöktü,çıkışı bulamıyorum!!!

 7. Murat Mintaş

  Muhteşem tek kelimeyle

 8. Nuri Günel

  Benim en büyük idolum muhteşem bir ses ve sanaatkar. Nurlarda yatsın...

 9. ZEYNEP ECE BİRCAN

  ÇOK SEVDİĞİM BİR BÜYÜK SANATÇIYDI MEKANI CENNET OLSUN

 10. Ali Abi

  Maşallah

 11. Ümit Karaca

  insanlar yalan dostlar yalan arkadaşlar yalan herkes menfaat peşine düşmüş şurada kalmış bir kaç gerçek dost yalan dünya yalan....

 12. Ömer Kalafat

  SAHİBİNİN SESİ / MİLLİ MUSİKİMİZİN MİHENK TAŞLARINDAN BİRİSİ / DEĞERLİ SANATÇIMIZ YILDIRIM GÜRSES ÜSTADI SAYGI VE RAHMETLE ANIYORUM

 13. Recep Taş

  sanat cı sanat cı

 14. Ali Durmaz

  Ah be Agbi beni mahvettin

 15. Yaşar Culfa

  Güzel İnsan Mekânın Cennet Olsun Bizi Güzel Sesin Yorumlarınla Motife Etin Ruhun Şad Olsun

 16. Ayhan Çelebi

  Bu kayıt fena olmuş.Ama onun sesi belli.İpeksi bir inceliği var. BERAY

 17. Mazi Takıntılı

  Bu şarkı Yıldırım Gürsesin değildir. Şarkının Orjinalide budur. Aqbal Al Laylo - Umm Kulthum اقبل الليل - ام كلثوم

  King is Back

  Ümit besen'in Islak mendil şarkısı aynı şekilde..70'lerde lübnanlı sanatçı Salwa al katrib'in söylediği Khedni maak'ın kopyasıdır.

 18. thanos thanos

  Allah rahmet eylesin iyi calmis araplardan zamanindahttps://youtu.be/NcMJLKD2SlQ

 19. kayacan kaan

  Hayat yolunda...

 20. Zubeyde Kale

  Çok güzel şimdi böyle ses yok mükemmel

 21. FaySal

  Fevkalade muazzam

 22. jcjfjrj ifnwbaczt sdgyyhjierfg

  ÖLüm ani Dünya fani

 23. Bir Eylül Akşamı

  Feryat şarkısını da çok andırıyor

 24. Esra Karaoglu

  bir garip yolcuyum

 25. Sengül Kahya

  Cok küçüktüm bu sarkiyi ilk duydugumda o kadar cok etkilenmistim ki hala bu gün o hissi yasiyorum .

 26. Azer MURSALOV

  Allah rehmet elesin seneBu sarki ve ses benim chocuglugumun sesidir.

 27. Handan Gul

  yalan Dünya herşey bomboş 😥😥😥

 28. Fatih

  Sakla umutlarını.

 29. Buse Ünver

  zehra filminde de caliniyordu ediz hun ile hulya kocyigitin cok severim

  Emre Yildiz

  Evet linkini paylaşabilirmisiniz?

  Alaaddin Öztürk

  @Emre Yildiz film YouTube ta var izleyebilirsiniz

  Alaaddin Öztürk

  @Emre Yildiz Zehra Hülya Koçyiğit Ediz Hun diye ara YouTube ta var izleyebilirsiniz

  Emre Yildiz

  @Alaaddin Öztürk Cevap için teşekkür ederim yalnız ben 4-5 dk 'lik şarkı klibini arıyorum

 30. smyrna consumer

  behiye aksoy dan sonra bu şarkıyı onlarca sanatçı seslendirmiş ama en güzel yorum bu mükemmel

  ERAY HATİPOĞLU

  Bestecisi olunca okur elbet

  baha metin

  beste kendisine ait tabiki güzel okuyacak. ama behiye aksoy da bir başka güzel okumuş

 31. altan sap

  allah rahmet eylesin .senin gibi sanatçı bir daha gelmez .

Bir Garip Yolcuyum Şarkı Sözü
Bir Garip Yolcuyum İçin şarkı sözü eklenmemiş. Bir Garip Yolcuyum Şarkı sözlerini biliyorsanız bize gönderebilirsiniz.
Bir Garip Yolcuyum Anahtar Kelimeler
Yıldırım Gürses Bir Garip Yolcuyum Mp3 İndir Dinle , Yıldırım Gürses Bir Garip Yolcuyum Şarkı Sözleri , Yıldırım Gürses Albümleri , Yıldırım Gürses Bir Garip Yolcuyum Cep Telefonuna Mp3 İndir,Bir Garip Yolcuyum bedava mp3 indir ,Bir Garip Yolcuyum cepten ücretsiz indir


Mp3 Evreni bir Mp3 İndirme ve Mp3 Dinleme sitesidir. Sitemizde yayınlanan tüm mp3'ler yüksek ses kalitesi sunmakta ve MP3 İndir butonu sayesinde hızlı bir şekilde MP3 İndirme hizmeti sunmaktadır.
Şikayet ve Telif Hakkı Bildirimleriniz için mp3evrenigmail.com Mail Adresimizi Kullanabilirsiniz.